
Apr 7, 2025
Marie Claire blikt terug op een geslaagd event met LaDress
Op donderdag 3 april organiseerde Marie Claire in samenwerking met het Nederlandse modewerk LaDress een exclusief lezersevent in Amsterdam. De deelnemers kregen een middag lang stylingtips en persoonlijk kledingadvies van de stylisten van LaDress. Binnen twee dagen was het evenement volledig uitverkocht.
Een warm welkom en persoonlijke stylingtips
De deelnemers werden feestelijk ontvangen met een (non-)alcoholische cocktail en kregen bij binnenkomst een shoppingvoucher ter waarde van €150 cadeau, die ook meteen te besteden was. Het stylingteam van LaDress stond samen met Marie Claire klaar om persoonlijk advies te geven.
Marie Claire-hoofdredacteur Annelies Pijper opende de middag, gevolgd door een inspirerend verhaal van LaDress-oprichter Simone van Trojen, die vertelde over haar merk, visie en de nieuwste trends. Tijdens de sessie konden deelnemers verschillende kledingstukken passen, stylingadvies ontvangen en direct hun favoriete items aanschaffen – alles onder het genot van lekkere hapjes en een ongedwongen sfeer.
Geslaagd event
Na afloop ontving iedere deelnemer een goedgevulde goodiebag en een LaDress-roos als blijvende herinnering aan deze middag. We kijken terug op een bijzonder inspirerend en geslaagd evenement!